Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros ha minden nap a hasamon...

Káros ha minden nap a hasamon van a laptop?

Figyelt kérdés

Minden nap úgy szoktam internetezni/filmet nézni több órán keresztül, hogy az ágyban fekszem és a hasamon van a laptop. Lehet ennek káros hatása?

Olyasmire gondolok, hogy mondjuk a sugárzástól majd nem lehet gyerekem, stb..


17/L


2014. okt. 5. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

a tartósan magas elektromégneses sugárzás inkábba pajzsirigyre hat elsőként.


Egyébként lehet, de ez nem egy két hónap és nem napi 3-4-5 óra hatására. És függ a notitól is, mert ahogy bemértem, az egyém brutálisan sugároz, a páromé pedig nem lépi át az élettanilag egészséges határt.


Ja és én is így használtam, már van babám, mondjuk nem volt egyszerű mire lett, sosem lesz bizonyítva, hogy a hason notinak volt eköze ehhez, vagy nem.

2014. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ,,sugárzástól" nem lesz bajod,mert a laptop nem sugárzik, viszont a közvetlen hőtől pigmentálódhat a bőröd, és ott, ahol hozzáér, foltosan sötét lesz:

[link]


Tegyél egy könyvet a laptop alá, akkor az is jobban tud szellőzni, mert nem nyomódik bele a bőrödbe és a ruhádba, és nem megy tönkre olyan hamar, plusz nem éri a közvetlen hőhatás sem így a bőrödet.

2014. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen káros sugárzást nem bocsájt ki, ez is ilyen hülye alternatív gyógyászat marhaság. Arra az egyre figyelj tényleg, hogy elég meleg tud lenni és ne érjen a bőrödhöz.

Régen én is könyvet raktam alá, de az nehéz volt. Most egy régi mappa van alatt. :) És így tud szellőzni is, alul szívja be a levegőt és ha csak simán az ágyra rakod akkor nem tudja magát hűteni, előbb tönkremegy.


De tuti nem leszel tőle meddő vagy ilyesmi :)

2014. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A bőrömhöz közvetlenül nem ér, mert mindig van rajtam póló vagy valami, szóval csak ahhoz ér.
2014. okt. 5. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért azzal is vigyáznék, nem tart semeddig odarakni egy akár egy mappát, ahogy alattam írták. A másik, hogy laptopnak tényleg nem tesz jót.
2014. okt. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!