Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszio, hasmenés. Nem...

Depresszio, hasmenés. Nem tudom, mit kéne tennem? Gyogyszer szedésről mi a véleményetek-antidepresszánsok/szedativumok-?!

Figyelt kérdés
Négy éve depresszios vagyok.Azt hittem elmúlt,de megkezdődött suli,újra jöttek a pánikbetegségek,a félelem,szorongás,hasi görcsök.Szivbeteg vagyok,igy mellkasi görcseim is vannak.Egészségügyire járok,rettentő sok tanulni valo van.16 vagyok.Nem támogatnak itthon,mindenhonnan a negativat kapom,kivéve a barátom(sokat segit!).Már lassan 5honapja lelkitársam,ő segitett túl lépni múltamon.Valojában a mostani szorongásaimat a suli okozza,hiába van Ő,rosszul érzem magam.Nehéz mosolyognom,nem vagyok társadalom centrikus.Mindenben a negativat látom,romlanak a jegyeim..Tehetetlen vagy.Hol változtassak?Megprobáltam a tanulásmodszeren,de nem jött össze.Barátaim nincsennek,esetleg akad egy-kettő.NEM akarok igy élni!!!

2014. okt. 5. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam és talán még mindig nem gyógyultam ki teljesen. A gyógyszert nem ajánlom, de a citromfű és macskagyökér teát, sok gyümölcsöt igen. Nekem még sokat segítetett az állatok is: kutya, macska. Főleg a macska dorombolása terápiás bizonyítottan. A gyógyszer csak arra jó, hogy allergiát okozzon és leépítse az embert. Ha nem tetszik, amit tanulsz, akkor pedig ne félj változtatni, különben boldogtalan leszel. Egy hobbi sem ártana. Csak van valami, ami érdekel.
2014. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ráaádsul még hangos bélmorgásom is van és sokszor rajtam röhög az osztály.
2014. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konditerembe járok,levezetni a feszültséget.De már annyira nem birom ezt az állapotot,hogy fájdalomcsilapitóval kezdem a napot,mert nem tudok figyelni a tanulásra.Szeptember óta vannak a tünetek.Számomra a szaktantárgyak nem okoznak gondot,mert szeretem.De a többi tantargy kikészít.Nagyon lerontom az átlagom vele,pedig számomra fontosak a jegyek.Egyetemre szeretnék menni utánna .Én tényleg nem tudom mit kezdjek magammal!?Gyomorgörcsel kelek,fekszem.
2014. okt. 8. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!