Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kényelmetlen az új ágyam, mi...

Kényelmetlen az új ágyam, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy új ágyat mer az előzőt kinőttem meg már nagyon régi is volt ezér az új egy "nagyon jó" ágy mert mittomén milyen jó rugó van benne, csak az a bajom vele hogy rettenetesen kemény és fáj tőle a derekam, de muter meg nemengedi kicseréltetni pedig felajánlottam hogy fizetem. Mi tévő legyek? Könyörögjek tovább vagy szokjam meg vagy milyen egyéb ötletek vannak?

#alvás #anya #szigorúság #kemény ágy #szétbaszmáazideg #hangosisarugomiatt
2014. okt. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.Az egészség egyik alappillére a jóleső, pihentető alvás.
2014. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
add el a mostanit és vegyél egy újat
2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam de azt válaszolja, hogy "a kemény ágy jót tesz a gerincnek"
2014. okt. 6. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:

BIZTOS, hogy az ágy rossz, vagy csak Te vagy a nagyon puhához szokva? Mert a "kemény" matrac az egészséges. Csak így a messzi távolból ezt mi nem látjuk.

Hányszor aludtál benne?

2014. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az előző ágyam nagyon kemény volt, a vége fele már nagyon fájt tőle a hátam, a mostani puhább, és sokkal jobban alszok rajta
2014. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kemény matrac annak jó, akinek gerincproblémái vnnak, de annak is csak akkor, ha hanyatt fekve szokott aludni. Nekem gerincferdülésem és derékfájásom van, oldalt vagy hason alszom, és rohadtul szenvedek a kemény ágyon. Ezért vettem egy memóriahabból készült fedőmatracot (én a JYSK-ben vettem évekkel ezelőtt kb. 10000Ft-ért,azóta biztos drágább lett), és imádom.Plüss huzata van, amit le lehet húzni róla, és ki lehet mosni.

Dormeo is van, azt folyton hirdetik, de az drágább. Nekem az enyém teljesen bevált.

2014. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani, hogy a fedőmatrac csak 5-6 cm vastag, és az ágyra kell rátenni.
2014. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A most alatt mit értesz?

Én egyik albérletben voltam úgy még egyetem alatt, hogy beköltöztem és első éjjel megállapítottam, hogy tovább is állok vagy nem tudom, de kb. mintha deszkán aludtam volna.

Két hét alatt megszoktam és azóta is visszasírom néha azt az ágyat. :D

Elsőre sok minden szokatlan az embernek, szerintem adj neki még egy kis időt, hátha mégse olyan rossz. Ha nem megy, akkor meg szerezz rá egy puhább matracot vagy fekvőbetétet és kész.

2014. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!