Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruáció után pozitív...

Menstruáció után pozitív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Elnézést a furcsa kérdésért vettem ovu tesztet és menstuáció után 2nappal(1-én jött meg 4-ig tartott)csináltam meg mert "közép idös" fájdalmat éreztem.Délután csináltam úgy ahogy le van irva nem ettem nem ittam elötte 2órát.

Ahogy megcsináltam szinte egyből pozitiv lett ma is csináltam és ma is pozitiv kicsit halványabb már mint tegnap volt de ott van.Lehetséges hogy menzesz után van egyből peteérésem? Párommal már 6hónapja próbálkozunk de hiába...valószinű rosszkor időzitettünk?

Köszönöm válaszaitokat .


2014. okt. 7. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Soron kívül is lehet peteérés, de lehet, hogy neked mindig olyankor van. Próbálkozzatok menzesz után is.
2014. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm kicsit meg nyugtattál :)

Sajnos tegnap nem tudtunk együtt lenni mert párom beteg :-/ lehet ez a hónap is úszot..

2014. okt. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!