Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Már jó két...

Mitől lehet? Már jó két hónapja nagyon erős székrekedésem van.

Figyelt kérdés
Most már ott tartok,hogy nagyon parázok.Ha sikerül is akkor is csak pici bogyósat. Ez már szerintem nagyon nem normális.Már vettem be hashajtót máskor is,használt is de más nap minden úgy ment tovább.Csak én szenvednék ilyen problémákkal? Mos már rá vettem magam,hogy muszáj lesz fel keresnem egy gasztrológust.csak kíváncsi vagyok véleményetekre.
2010. jan. 22. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi folyadékot iszol naponta? És mennyi rostot fogyasztasz [gyümölcs, zöldség]? Lehet, az a baj, hogy túl keveset, nem eleget, mint amennyitől rendes állagú a széklet.

Kábé napi két liter folyadék, mindenféle zöldség-gyümölcs, ha lehet, minden étkezés alkalmával valamennyi.

Esetleg arra tippelek, hogy keveset mozogsz, túl sokat ülsz munkahelyen/iskolában/otthon. Nekem az szokta okozni, aztán megoldódott.


Ha ezek közül minden stimmel, akkor valóban jó, ha felkeresed a gasztroenterológiát.

2010. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korunk betegsége, nem csak téged érint. Az előbbi tanácsokat próbáld megfogadni.
2010. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!