Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon erős székrekedésem...

Nagyon erős székrekedésem volt, ezért megindítottam a hasam kávéval+tejjel. Most meg nem áll el és holnap muszáj suliba menjek! Mit tegyek? Sürgős.

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyél étcsokit,vagy rizst sózva magába,de a legjobb a fött krumpli sózva!:)Nekem mindig bevált...sok benne a keményitő!
2009. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Az előző király, de ha betartod, akkor megint szorulás lesz! Aztán jön a kávé+tej! Úgyhogy?
2009. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2009. máj. 19. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl nagy mennyiségben eszed a krumplit,akkor nem lesz gáz!Nem kilószámra gondoltam:D
2009. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én a 21:21-es vagyok. Csak vicceltem, persze egyed a krumplit, jó lesz! Legközelebb ügyelj a helyes étkezésre! csaó!
2009. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki normálisan táplálkozik, akkor nem lesz ilyen gondja!
2009. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be széntablettát egyél zsömlét, és főtt krumplit, főtt répát. Kis vaj mehet rá vagy só, de nem sok. Az orvos is ezt szokta javasolni mindig. Ja és teát igyál csak folyadéknak.
2009. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lepontozók! Nem vettétek észre, hogy a kérdező nem akar suliba menni?
2009. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!