Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrkinővések a vénuszdombon,...

Bőrkinővések a vénuszdombon, mit tegyek? (képek)

Figyelt kérdés

Intim testrészem borotválása után pár hónapja észrevettem bőrkinövéseket, akkor még nem tudtam, hogy mitől lehet, de legutóbb felfigyeltem, hogy akkor jön ki több is ha borotválok. Sérülést nem okoztam magamnak, nem tudom milyen irritáció folyamán jöhet ez elő. Már nem merem borotválni, mert félek, hogy ellepnek teljesen. Valami ötlet házilagos eltávolításra/kezelésre?


[link]


[link]


[link]



2014. okt. 8. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép

2014. okt. 8. 00:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami szemölcsnek tűnik, menj el orvoshoz, mielőtt tényleg ellepnek.
2014. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Condyloma accuminatum. Baromi fertőző. HPV okozza. Házilag nem lehet eltávolítani. Ha van pasid, őt is meg kéne orvosnak mutatni.
2014. okt. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekemen volt ilyen,pont az ánuszomon.A bőrgyógyász lefagyasztotta és lenyisszantotta.Annyira féltem vele orvoshoz menni,cikinek éreztem.4 évig szenvedtem vele,amikor már elkezdett vérezni,nem húzhattam tovább az időt.
2014. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, nem nő :D
2014. okt. 8. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hermafrodita vagy, ez akkor is szemölcs, menj orvoshoz.

Egyébként meg vénuszdombja a nőknek van, úgyhogy fogalomzavarban szenvedsz.

2014. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehol nem írtad, hogy fiú vagy. De teljesen mindegy, akkor is fertőző szemölcseid vannak.
2014. okt. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!