Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez arcüreggyulladás vagy mi?...

Ez arcüreggyulladás vagy mi? Mit kell rá szedjek?

Figyelt kérdés
Szombaton elég csúnyán megvoltam fázva, égett az orrom és környéke egész nap eg folyt az orrom, na ez szép lassan elmúlt de azóta meg nem folyik az orrom hanem nyom a fejem, és mintha az arcomról sugározna át a fájdalom, tegnap is ha megpróbáltam kifújni az orrom akkor befeszült az arcom és nyomott, de emellett lázam az nincsen, a háziorvos flector rapid-ot írt fel, bár nekem az kissé erősnek tűnik ehhez, ahhoz képest, hogy még csak meg se vizsgált csak kérdezte a tüneteket

2014. okt. 8. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Orrcsepp a melléküregek kinyitására. Meleg gőzölés naponta többször, esetleg infrázás.
2014. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kövirózsa levelét letöröd, lemosod és az orrodba csöpögtetsz. /hátrahajtott fejjel/
2014. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!