Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legalább egy hete be vagyok...

Legalább egy hete be vagyok rekedve. Mi lehet az oka? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés
Az elején egy egyszerű megfázás volt,és természetes hogy vele együtt egy kicsit berekedtem.Majd rá egy kis időre nagyon megerőltettem a hangom éneklés közben,s még aznap este teljesen el is ment.Azóta pontosan 1 hét telt el,és én még mindíg csak suttogni tudok.Egy csomó orvosságot szedtem,de csak annyi javulás lett,hogy egy kicsit visszajött,de még mindíg nagyon rekedt.Mit tegyek?Muszály orvoshoz mennem,vagy csak türelem kérdése és visszajön?A hangszálakkal van a baj,vagy csak a megfázás miatt?Segítsetek!Előre is köszönöm!

2014. okt. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Már régen meg kellett volna nézetned. Innen nem lehet megmondani, hogy mi a gond.
2014. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hangszálaiddal van baj. Nem muszáj orvoshoz menni, de valószínűleg el fogsz menni, mert legalább egy-két hétig nem lenne szabad akarattal hangot kiadnod. Szedjed az orvosságokat, igyál sok langyos folyadékot, kerüld a szélsőségeket az étkezésben. Jobbulást!
2014. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néhány házi praktika a gége- vagy hangszalaggyulladásra:

[link]

2014. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. okt. 9. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű gége vagy hangszál gyulladásod van!Irány a gégészet minél előbb!Meg fogják tükrözni a gégédet,nem lesz kellemes de muszáj!Nekem tegnap csinálták,végig öklendeztem közben,de azért kibírtam!
2014. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!