Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Növekedéssel és nyújtással...

Növekedéssel és nyújtással kapcsolatosan kérdeznék! Ez beválhatna?

Figyelt kérdés
Ugyebár reggel mikor felkelünk magasabbak vagyunk 2-3centivel..és ha felkelés után elkezdenék egyből nyújtani, akkor talán nem "ugorna vissza" a z a 2-3centi magasságom amit elértem az este "folyamán"? Vagy valami egyéb ötlet?
2010. jan. 23. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ettől nagyobb maradnál de próba szerencse :)

Egyébként hány centi vagy?

2010. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért vagy magasabb reggel mert a gerinced "ugrik össze" a nap folyamán,a nyújtás nagyon hasznos és egészséges de ettől szerintem nem leszel magasabb.járj egyenes háttal,az a legjobb
2010. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

165cm és 18/F :(

14éves koromban megállt a növekedés

2010. jan. 23. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Dohányzol már régóta?

Az elvileg meg tudja állítani, ha jó korán elkezded.


A magasságod amúgy nem tudod befolyásolni.

2010. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Estére azért vagy alacsonyabb, mert a gravitáció hat a csigolyáidra.

Ezen az izmok nyújtásával nem tudsz segíteni.

Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

2010. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magasságod nagyrészt a genetikai adottságaid szabják meg, szóval csak kicsit tudod befolyásolni, azzal ha sokat alszol, sokat sportolsz, és egészségesen élsz. De így hogy 18 éves vagy, így már nem hiszem hogy nőni fogsz:S
2010. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen...mikor 14éves voltam akkor januárban mértek meg 165centivel..azóta nem nőttem.. viszont dohányozni akkor kezdtem abban az évben csak szeptemberben..bár msot se vagyok valami nagy láncdohányos
2010. jan. 23. 13:22
 8/10 anonim válasza:
Nem hiszem h beválik, a már előttem leír okok miatt. Ez nem ettől függ. A legjobb megoldás tényleg az h elfogadod magad. Azt nem mondom h egyszerű, de nem lehetetlen. Én már letettem róla h nőjek, hiszen tavaly év végén már a 24-et töltöttem, és ugyanúgy 165cm vagyok mint te. Nem egy bnőm magasabb volt nálam, és az igazat megvallva, ez zavar is. De ettől még nem áll meg a világ. vagy keresel alacsonyabb lányokat, ami nem könnyű (legalábbis én nem sokat találok aki alacsonyabb nálam és elmúlt 16 :D ), vagy nem törődsz a magasságkülönbséggel. Amúgy hozzátenném, nekem a csajok többsége azt szokta mondani h ez aranyos. ;) Szal fel a fejjel, ez még nem gátol semmiben, max nem leszel kosaras. :D
2010. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most hogy olvasom hogy 14 évesen megáltál a növésben arra gondolok hogy lehet neked is az a bajod mint leo mesinek
2010. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és neki mi volt?
2010. jan. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!