Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könyörgöm, mi lehet ez a...

Könyörgöm, mi lehet ez a kiütés rajtam? Nagyon felek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ma reggel jott ki rajtam, ay egesz lábam es karom is tele van, nem viszket, nem faj, de nagyon meleg érzés.

Es az ujjaim nagyon meg vannak dagadva.. Nagyon meg vagyok ijjedve.. Semmire nincs allergiám, nem ettem semmi különöset..


2014. okt. 10. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el bőrgyógyászhoz? Mellesleg lehet allergiád, amiről nem tudsz, vagy nemrég kijött.
2014. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valamire allergiás vagy. kalcium pezsgőtabletta (bármely boltban pár száz forint), majd bőrgyógyászat.
2014. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldon vagyok, emiatt nem tudok elmenni orvoshoz. Reggel mar vettem be egy kalciumot de semmit nem segített. Vegyek me meg egyet?
2014. okt. 10. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Külföldön nincs orvos? Ne már.
2014. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez mégis valamilyen allergiás reakciónak tűnik, vagy ekcéma, attól hogy eddig nem voltál semmire allergiás, még bármikor lehesz. Ágynemű nem lett frissen mosva valamilyen új mosószerrel, öblítővel?


Menj vele orvoshoz, igyál Calcium Sandoz pezsgőtablettát.

2014. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen ételtől is lehet, vagy vegyszer. ha kalciumra nem reagált, akkor mégiscsak orvos kellene mielőbb.
2014. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es ez nem lehet csalánkiütés? Mert en meg artol olvastam... Megpróbálok orvost keresni de kulfoldon azert nehez..
2014. okt. 10. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nehéz is keress, mert ez elég ronda.
2014. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztál kint valamilyen vegyszerrel, nem ettél újfajta kaját?
2014. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit takar a külföld? Az azért segíthetne. Rovarcsípés, növény, bármi lehet az ok, arrafele ismert vagy épp szezonját élő betegség.

Keress orvost. Nehéz, nehéz... hát nem tudom, szerintem elég alap, hogy utazás, költözés előtt az ember előre tájékozódik az ilyesmiről, mert Murphy szerint... de ha leírod, hol vagy, hátha valaki tud segíteni teljesen véletlen.

Azt is szedd össze, hogy miket ettél, mit csináltál, merre jártál. De ha valami szállón laksz, simán lehet, hogy ott szedtél össze valami csúfságot vagy poloskás az ágy, millió oka lehet, ennyiből nehéz kitalálni.

Esetleg próbálkozz antihisztaminnal.

2014. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!