Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hamarosan megyek bőrgyógyászat...

Hamarosan megyek bőrgyógyászatra megnézetni az anyajegyeim, elég ideges vagyok, további kérdésem?

Figyelt kérdés

Van jópár anyajegyem hátom hasamon kezem.


Nem vagyok egy szolis típus életmben 3x voltam és életem nagy részét bent töltöm amolyan sápadt típus is vagyok, a nyarakat is inkább a szobában töltöm el.


Viszont megszeretném nézetni, mert sok van, és eléggé idegesítenek.


Elváltozást eddig nem láttam, van pár sötétebb féle, de azok tudomásaim szerint 6 éves korom óta olyan....


ettől függetlenül ha orvos azt mondja, hogy rendbe vannak, és ha leszeretném szedetni az ÖSSZESET az nekem mivel jár? Ilyenkor megszűnik a további évtizedekre a veszély mert el lettek távolítva?


Fáj az eltávolítása?


2014. okt. 12. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:
21f és ideges...
2014. okt. 12. 22:48
 2/4 anonim válasza:
100%
Ne félj:) Mindenképp jó, hogy megnézeted. Magán doki vagy sztk? Ha magán, biztos több ezer ft egy leszedése. Mindenképp kérdezd meg, mit javasol, de ha békések, ne kapkodd el. Ha leszednek egyet, vágás, hegnyom marad a helyén, szóval... várd meg amit a doki mond, de ez a vizsgálat nem fáj, és nem kell aggódnod. Max évente nézesd újra őket, ez mindenképp bölcs
2014. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia magánba csinálom, erre nem sajnálom a pénzt, nem bulizok nem iszok, akkor inkább az egészségemre költöm nem számít mennyibe kerül.


Most járok bioszra felnőtt érettségin, és a tanár azt mondta a bőrrák minden esetben halálos. Hát nagyon nyugodt vgyok azóta, főleg hogy 5 elől 10 hátul van anyajegyből...



amúgy az emberek nagy részének van anyajegye?


A sötét ugye még nem jelent rosszat ? :'( nem fekete inkább sötétbarna de gyerek korom óta.


Hú...


De nagyon köszönöm a válaszod !!!


Legszívesebben az összeset lekapatnám, de tudtommal nem a legkellemessebb a szikés művelet...

2014. okt. 12. 23:00
 4/4 anonim válasza:

Aha, így már értem... Úgy tudom, nem a színétől függ, hanem hogy pl. növekszik-e stb. Szóval, várd meg az orvos véleményét, ha eddig nem volt baj, ezen a pár napon belül - ha még nem voltál orvosnál - nem fognak beindulni.

Arra azért érdemes majd figyelni a jövőben, hogy ne minden lehetséges betegséget vonatkoztass magadra:)

Szóval, mindenképp bölcs dolog ellenőriztetni őket, és követni az orvos utasításait, de ne parázz légyszi:)

Nekem is mondta az egyik doki, hogy ezt meg ezt esetleg vegyük le - rakás pénzért persze. Elmentem egy másikhoz is azért, hátha olcsóbb. Azt mondta, hogy ne izguljak, nem annyira s.o.s. Leszedi majd, de azért józanul, mert ha összekaszaboltatná magát az ember, azért az sem kellemes. Ráadásul ha nincs olyan helyen, hogy pl. az öv dörzsöli, nincs veszélyben. Azért érdemes az árakat is összhasonlítani...

2014. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!