Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 11 és fél éves vagyok és,...

11 és fél éves vagyok és, ahogy megkezdődött a suli rá egy hétre elkezdett fájni a tapamon a csont (mind a kettőnél, de két különböző helyen) és már egy hónapja fáj még mindig mi lehet az?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

el kéne vele menni ortopédiára és orvossal megnézetni, mert ha 1 hónapja fáj az nem jó


van ötleted mitől fájdulhatott meg?

suliban kellett vmi csinálnod?

esetleg új cipőd van?

vagy tornacipő? pl. nekem a converse csukám egy heti hordástól hónapokig érzékeny volt a talpam,és csak a borogatás segített


de én jóval idősebb vagyok mint te, a te tested hamar regenerálódik


mennyire fáj? tudsz tőle aludni? sántíkálva jársz?


nem vagy túlsúlyos, nincs lúdtalpad?

2014. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lúdtalpam nincs tudok aludni......akkor fáj, ha azon a ponton megnyomom, most szerdán megyünk orvoshoz!De ugye nem nagy gond??!!
2014. okt. 13. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:

ha mondjuk cipő okozza akkor nem

meg fiatal vagy, vannak betegségek de azok inkább idősebb korban jönnek elő, nem 11 évesen


majd ird meg mit mondott a doki

2014. okt. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2014. okt. 14. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
na mit mondott az orvos?
2014. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem mondott semmit
2014. okt. 25. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

és megröntgenezte, vagy mi volt?


és még mindig fáj?

2014. okt. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs hogy kérdezgetlek, csak ahogy nézem, csak mi vagyunk itt, csak én válaszoltam, és kíváncsi vagyok végülis mitől fájt a talpad, és mivel kezelték, szal köszi ha ezeket megirod majd
2014. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!