Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van esetleg olyan aki végigköv...

Van esetleg olyan aki végigkövette egy heroinista életét?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tapasztalatokat és azt, hogy mi lett a vége? Fontos lenne, köszönöm!
2014. okt. 16. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én végigkövettem. Most nincs időm írni, de délután leírom.
2014. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Várom, köszönöm!
2014. okt. 16. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatok:a heroinisták általában nagyon kedves, szeretnivaló emberek, kitűnően leplezik függőségüket. Ez nálunk is így volt. Voltak gyanús jelek, de nem is sejtettem igazán, hogy mit tesz. Nem engedtem, hogy nálam aludjon, mert egész éjjel vergődött, izzadt. Sokat volt Wc-n, de nem sejtettem, hogy ott lövi magát.Bárhova mentünk, mindig talált valami kamut, hogy 5 percre eltűnhessen.

Lett egy rendőrségi ügye: ópiátot mutattak ki a vizeletében. Kapott 3 hetet, hogy negatívat teszteljen:és akkor elkezdődtek az elvonási tünetek.Izzadás, iszonyatos remegés, hányás, és őrületes görcsök, melyek 3-5 percig tartottak egy perces szünetekkel több mint egy héten át.

Negatív lett a drogteszt. Majd újra tolni kezdett, de már engem kellet meglopnia, amit nagyon szégyellt.

Aztán egy nap azt mondta, túl fogja adagolni magát. Nem értettem mire gondol.

Aztán egy nap megint pénzt kért, és nem adtam neki, sőt megkértem, hogy hagyjon békén, erre ő ígéretet tett, hogy nem kerül a szemem elé. A beszélgetés után eladta a nála lévő telefont, vett heroint és túladagolta magát.

Egy nyilvános wc-ben érte méltatlan élete végén a méltatlan halál. Ez volt a 2. egyben befejező túladagolás, az elsőt megúszta.

Tönkretett jópár embert,sokat szenvedett és mivel minden vagyonomat elvitte és beszúrta, nem sajnálom.

Azóta 2 dolgot vallok: a heroinról nem lehet lejönni, max évekre felfüggeszteni,

vesszen mindenki aki heroinhoz nyúl, vagy imádkozzon, hogy az első egyben az aranylövés legyen.

Sok kíntól megszabadul a heroinista és a környezete is.

Szar volt egy 33 éves szerelmem eltemetni értelmetlenül.

2014. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy heroinista haverom. Egy ideig kijárt velünk csavarogni, de olyan volt mintha nem is köztünk élne. Alig beszélt, csak nézett ki a fejéből álmos szemekkel. Aztán eltűnt és nem láttuk évekig. Pár évvel később összefutottam vele de alig ismertem meg mert csöves lett. Nem tudtunk értelmesen beszélni úgyhogy nem derült ki mi történt, de gyanítom, hogy a szülei kirakták otthonról.
2014. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!