Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy éjszaka...

Mitől lehet az, hogy éjszaka csak hason tudok aludni?

Figyelt kérdés
Régóta tapasztalom azt, hogy amikor elalváshoz készülődök és lefekszem, csak hason tudok elaludni, mert ha hanyat próbálok, akkor rövid időn belül azt érzem, hogy meg akarok fulladni, elkezdem kapkodni a levegőt, érzem, hogy az agyamba kevés oxigén jut és elgyengülök. Az rosszabb ha ez alvás közben jön elő, mert akkor felriadok hevesen dobog a szivem és azonnal vizet kell kortyolnom, mert úgy érzem, hogy összeesek. Nem ijedek ettől meg már, korábban megijedtem. Nem vagyok pánikbeteg, a tüdőmmel sincs probléma. Sem túl magasan sem túl alacsonyan nem fekszem. Mit gondoltok mi lehet ez? Érezett vagy érez valaki hasonlót?

2014. okt. 24. 18:55
 1/2 anonim válasza:
Ez érdekes, én meg hason nem tudok aludni csak oldalt vagy háton.
2014. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem ugyanez a helyzet már jó pár éve. Mostanra lett teljesen elegem belőle... Csak hason tudok elaludni, ha oldalt vagy hanyatt esetleg elszenderedek, mielőtt teljesen elaludnék felriadok és elkezd verni a szívem erősen és olyan érzés, mintha valami rossz dolog történt volna vagy mintha megijesztettek volna. Ha hason elalszom és azután fordulok oldalra vagy hanyatt, akkor nincs ilyen bajom. Nem tudom mi lehet ez, régebben nem volt... Szeretnék ebből minél előbb kikeveredni, mert mi van, ha egyszer kénytelen leszek a hátamon fekve elaludni? Neked elmúlt már ez?
2015. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!