Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér elmúlása után véres...

Aranyér elmúlása után véres WC papír. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Aranyerem vol. Kulso makd szerintem belso. Kezeltem kenoccsel es reparon kuppal. Szepen elmult. Majd ra 2 hetre ujra elkezdett fajni urites kozben es amikor toroltem akkor veres volt. Nagyon megijedtem!! Amikor volt belso aranyerem akkor is verzett de nem ennyire. Persze hogy amior meglattam gyorsan megtisztitottam es beraktam egy kupot. Megint aranyerem van vagy valami mas lehet??

( wc-zes kozben faj. Utana nem.)


2014. okt. 25. 12:55
 1/4 anonim válasza:
lehet végbélrepedés is
2014. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha megyek hétfőn dokihoz mire kell bejelentkezni? mit fognak csinálni?
2014. okt. 25. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Több folyadékot, olajos magvakat kellene fogyasztanod...

Újból kijöhetett, elég egy intenzívebb erőlködés és a szorongás attól, hogy bármikor kiújulhat..De lehet polip is/ezek jóindulatú kinövések általában/.Ez sebészeti terület: az anus-t kitágítják és megnézi a doki, hogy mi a helyzet.De ha nagyon kint van az ered, ezt akkor nem szokták elvégezni...

2014. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sebész gumikesztyűvel felnyúlt és körbetapintotta a végbelem, majd felírt kenőcsöt.
2014. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!