Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Srácok! Van akinek hasonló...

Srácok! Van akinek hasonló problémája van?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy mikor elmegyek kulázni utána nem tudom kitörölni a seggem. Igen most röhögjetek...

No de tényleg komoly a dolog. Akármeddig törlöm, mindig koszos a papír. Ha utána elmegyek kimosni akkor minden rendben van. De a papírral képtelen vagyok, van, hogy lemegy egy egész tekercs is.



2014. szept. 1. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
vegyél egy sündisznót és azzal próbáld
2014. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Akkor mossad ki. Nem értem ezen mi a probléma, illetve értem, de a megoldás marha egyszerű. Kimosod azt ennyi, idegen helyen meg ne nagyon menj szarni, vagy zárkózz be és ott is mosogassad a lukad.
2014. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
57%
Told be rendesen a papírt! :D
2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
70%
És én azt hittem, hogy én teszem fel a legidiótább kérdéseket itt...Tévedtem :'DDDDD
2014. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős aprobléma, szó szerint.
2014. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nedves törlőkendőt. Ha olyan helyen vagy ahol megoldható, mosd ki...
2014. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket a megoldásokat mind magamtól is kitaláltam és alkalmazom. Csupán az érdekelt volna van-e még valaki aki ezzel szop:D
2014. szept. 1. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nem hülye kérdés


én évek óta minden székelés után mosom (értsd: zuhanyozás az alsó fertályon, akár naponta többször is, ilyenkor a felsőtest kimarad) a seggemet


európában ennek is megvan a kultúrája, mi magyarok ebben is le vagyunk maradva, (építész ismerősömtől tudom, hogy a franciáknál már régóta az újépítésű lakásokban/házakban a bidé [link] megléte elengedhetetlen a lakhatási engedélyhez) nem véletlenül, az államnak fontos az állampolgár egészsége (kevesebbet kell, aranyérgyógyszerekre és végbélrákos emberek kezelésére költeni, a sztomás megbetegedések is alacsonyabbak a felmérések szerint)


amúgy a bidé nemcsak segg, seggluk mosásra alkalmas, hanem a puncit meg a fügyit is tisztán lehet vele tartani mondjuk maszturbálás után


szó ami szó, nem vagy egyedül ezzel a gonddal, én is agyaltam ezen sokat hogy hiába wc papírral mindig egy kicsit kakis marad a papír akármit csinálok és egy óra után néha csípett is a maradék székletet nem lehet tökéletesen kitörölni akárki akármit mond, ha teheted minden kakilás után mosd ki a segglukad zuhany alatt ha van rá lehetőséged ha nincs akkor nedves törlőkendő legyen a táskádban mindig, hosszabb távon ha a pénztárcád engedi érdemes a lakásfelújítás során bidé beszerelésére is beruházni, nem egy akkora költség ha már bontasz


(írj privátban ha beszélgetnél a témáról)

2016. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mosd mindenképp ha így jó.

Viszot erősen ne dörzsöld. Akár el is kezdhet vérezni aminek nem lesz jó a vége.

Tapasztaltam már sötét vérezést nagyobb cseppekben azért mert erősen dörzsöltem.

2018. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 1994-ben szereltem bidét a WC-be ("nehéz napok"-ra). A hazai építési könyv szerint "igényes szállodák" tartozéka. Nem értettem, miért a fürdőbe rajzolta a könyv. Rájöttem: kádfürdő előtt használják általában, mint uszodában a lábmosót a medence szélén. Most láttam szerelvény boltban kisméretű zuhanyrózsát gégecsővel (TEKA), azt akarom a WC mellé szerelni a falra a bidé helyett (túl sok helyet foglal el).
2018. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!