Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyi alvás...

Normális, hogy ennyi alvás után is fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig fáradtnak érzem magam, már egy ideje... talán 1-2 éve. Azt vettem észre, hogy kb. tökmindegy, mennyit alszom, nem vagyok kipihent. Koleszos vagyok, általában 11-kor már alszom, és reggel fél nyolckor kelek, az több, mint 8 óra alvás. Csak az a baj, hogy egész nap fáradt vagyok, visszaérek a koleszba, és legszívesebben aludnék. Itthon szünetekben ez úgy néz ki, hogy lefekszem éjfél körül, vagy előtte, de már inkább előtte, és délig simán alszom, utána is álmos vagyok. Ennyire lusta lennék, vagy mi ez?? :/ 16/L

2014. okt. 25. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
kamaszkori fáradékonyság :) próbálj meg vitamindús kajákat enni, az ad energiát majd :)vagy ha nem vagy nagy gyümölcs-zöldség evő, akkor szedj valami vitamint.... mellesleg én ha túl sokat alszom (10-12 órát) akkor fáradtabb vagyok sokkal mintha csak 7-8 órát.. én erre azt mondom, túl aludtam magam :D
2014. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól még hogy alszol egyáltalán nem azt jelenti hogy kialszod magad, mert az infókat feldolgozza az agy. pl.: mivel én túl sok sorozatot és animét nézek nekem ahhoz hogy kialudjam magam 10 óra minimum kell! 8-kor lefekszek és még éjfélkor is fenn vagyok, de ahogy az első is mondja vitamin stb. Én imádom a gyümölcsöt max. 1/2 óra alatt megeszek 3kg mandarint
2014. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!