Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap elmentünk egyik haverom...

Tegnap elmentünk egyik haveromhoz azt mondta van neki valami állítólag sima herbalja. Miért ne hittünk volna neki?

Figyelt kérdés
jó kb 6 slukkot szivtam én és a barátnőm de fejünk lezsibbadt járni nem birtunk mindent össze flasseltünk utána köcsög volt és elküldött minket a lányt nem találtam meg (elvileg felment a főtérre barátnőjhez) én nagy nehezen haza találtam és most már jobban vagyok! Mi a franc lehetett ez? ( elvileg orosz herbal vagy nem tudom)
2014. okt. 26. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért hittél volna neki? A herbál SZAAAAAR! Szívj rendes füvet, vagy, ha nem értesz hozzá, akkor inkább semmit.
2014. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ettől még a fű is jobb

tele van minden vacakkal, a patkányméregtől ki tudja még mi van benne

2014. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, nincs olyan, hogy "sima" herbál, minden herbál vegyszerrel van lepermetezve, acetonba áztatják, stb. Ha valaki ilyesmivel kínál, szagold meg, nézd meg, és ha fura vegyszeres szagot érzel rajta, vagy épp ellenkezőleg valami légfrissítőre emlékeztető édeskés szagot, akkor hagyd a fenébe. Ha erős gyantaillatot érzel, valamint a buga egybe van állva és kicsit ragadós, akkor tekerjétek be és jó lazulást kívánok. :)
2014. okt. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hakk. válasza:
Ez a herbál volt csak a szervezeted gyenge és nembirod! :)
2015. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!