Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apró festékhibákat le lehet...

Apró festékhibákat le lehet festeni ecsettel? Pattog fel a festék a kocsin. Csak sima kompresszor van, állítólag azzal nem jó. Valaki?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha pattog a festék akkor festheted akármivel és akárhogy, az akkor is le fog pattogni.

A lepattogás okát kellene megtudni és megszüntetni. Aztán lehet festeni akárhogy(persze szakszerűen kompresszorral a legszebb, de ecsettel is tartós ha megfelelően van megscinálva)

2013. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Napkiraly ***** válasza:
apró pöttyöket apró ecsettel lehet
2013. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olvastam ilyen sprayről is, h kevernek ki színt, amilyen a színkódom. na most ha ha kevertetek ki és gittelem aztán úgy fújom, úgy csúnya lenne? ez is egy megoldás nem? :D olcsón akarok kijönni, úgyhogy ne gányolás legyen
2013. máj. 22. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Neked van a B vectrád?☺

Ha elmész festőhöz az nem biztos hogy telibe fújja az egész elemet, hanem csak a hibás részt javítja. Lehet hogy megvan egy 10-esből. Ha magadnak kevertetsz ki festéket az sem olcsó, nekem 1 dl-re mondtak 4000 forintot.

2013. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kevertetek ki, azt gittelem azt lefújom olyan sprayvel jobbat nemtok majd. 4ezer nem olyan brutál sok érte
2013. máj. 22. 21:02
 6/8 A kérdező kommentje:
van ilyen spray töltés vagy mi. [link]
2013. máj. 22. 21:05
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
próbáltam,nekem nem vált be a fújós megoldás
2013. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez szomorú 50ezreket nem akarok rá költeni
2013. máj. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!