Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában sokat sporolok és...

Csilla Rabecz kérdése:

Mostanában sokat sporolok és ettől a talpam nagyon fáj. Amikor járok azt érzem hogy valami tépődik szét benne, olyan mintha egy seb állandóan szétnyilna, nem tudom hogy magyarázzam. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megfelelő a cipőd, vagy valamilyen problémád van pl bokasüllyedésed. Menj el ortopédiára, fog ajánlani valami talpbetétet, vagy olyan cipőt ami alkalmas arra, hogy terheld a lábaidat.
2014. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen gyors válaszod,de reméltem hogy nem ajánljátok majd az orvost. :)
2014. okt. 26. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadtól is kísérletezhetsz cipőkkel és talpbetétekkel, de gazdaságosabb szerintem :) Az ortopédián nem fognak semmi olyan vizsgálatot csinálni ami kellemetlen lenne. :)
2014. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még a hét folyamán elmegyek orvoshoz mert már nagyon fáj..ja és plusz állitólag csont hártya gyulladásom is van..de a másik lábamnál.. :(
2014. okt. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!