Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 164cm vagyok. Tegnap 50 kg...

164cm vagyok. Tegnap 50 kg voltam, ma reggel 49, este pedig 47. Kb egy hete meg 53 voltam. Dagadtnak látom magam. Utálok emberek közelében lenni, a szobámban érzem magam biztonságban. Szüleimmel is alig vagyok. (Tizenéves lány vagyok) Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Anorexia? Már elhagytad a testmagasságodhoz egészséges súlytartományt. De ez valószínűleg csak egy tünet. Kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek el pszichológushoz, vagy menj el az iskola pszichológushoz ha van. Hidd el, jót fog tenni! Ezt szakember nélkül nehezen rakod helyre magadban, bármi is a kiváltó ok. És tudom, hogy nem fogod elhinni, de ilyen testsúllyal nem lehetsz dagadt.
2014. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elöször is! Rossz a mérleg... en is 164cm vagyok es 49kg es nemerzem magam kövérnek és a visszajelzesek alapjan sem vagyok az sött...szerintem emiatt igazán ne aggódj!
2014. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
160centisként már voltam 47kg és akkor is mindenki hizlalni akart, hogy csont sovány vagyok. Te még magasabb is vagy nálam, szóval nem kéne többet fogynod, egyél. Ha nem eszel, orvosi eset leszel és már pszichiáterhez kell majd fordulni. Az ilyesmi nem játék. A testednek szüksége van a táplálékra.
2014. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mérleg nem rossz... bár az lenne
2014. okt. 26. 20:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmegyek..
2014. okt. 26. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Depresszív tünetek. Menj pzichológushoz, aki segít kideríteni, mi baj.

Ha az jön ki, semmi, az sem gáz, de legalább tudjátok a szitut.

2014. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!