Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy a szívem...

Tocsoma kérdése:

Mitől lehet az hogy a szívem olykor túlpörög vagy nagyokat ver?

Figyelt kérdés
Fekszek vagy futok teljesen mindegy egyszer csak elkezd gyorsan verni a szívem és akkor rosszul vagyok, de csak akkor ha nem csinálok közbe semmit. Ha futok vagy fekvőzök akkor jól bírom de utánna nagyon rosszul vagyok.

2014. okt. 27. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak nyugalomban van,azt általában stressz okozza,vagy kávé,cigi.De a biztonság kedvért menj el a háziorvoshoz,kérje beutalót laborra,EKG-ra és kardiológiára.Nem kell megijedni.
2014. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképpen kardiológushoz kell menni, a házidokid ad beutalót, általában nem súlyos betegség áll a háttérben ilyenkor, de mindenképpen jobb tisztázni, illetve lehet, hogy gyógyszert is kell szedned rá, amitől azonnal abbamaradnak ezek a tünetek.
2014. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Annak idején nekem is hasonló panaszaim voltak.
2014. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!