Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az h az egeszsegtele...

Miert van az h az egeszsegtelen eletmodot folytatok a nagyon magasak?

Figyelt kérdés
4-5 ismerosom van aki nagyon durvan iszik cigizik mindig es meg is nagyon magasak egyik 205cm masik 195cm masik 192cm masik 196cm. Egyaltalan nem ertem h h lehet ez h isznak mint allat es cigiznek is es meg is ilyen magasak mondjatok meg miert van ez? Ne a genetikat hozzatok fel mert a szuleik nem magadak egyiknek se. Se egyik felmenoje lemenje se.

2014. okt. 27. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs így :) Rengeteg dohányos és alkoholista alacsony.

S csak mert valaki iszik vagy cigizik, nem megy össze...

2014. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az addig oke teso. De ok miert?
2014. okt. 27. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is tudok ilyenre példát, 202 vagyok, de soha nem piáltam sokat, nem is cigiztem, sőt kosaraztam, futottam. Az egyik osztálytársam brutálisan sokat ivott és cigizett ő kb 204 re nőtt.


Az alkohol rossz dolog, senki se igyon, illetve csak módjával.

2014. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat igen es nem ertem h miert van ez h ha cigizel nem nosz annyit ha iszol nem fogsz noni hulyesegek. 15 eves vagyok 185centi en sem iszom nem is cigizek. Sot uszok es otthon is edzek.
2014. okt. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!