Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aranyér állandóan fáj,...

Az aranyér állandóan fáj, vagy csak időszakosan észlelhető?

Figyelt kérdés
úgy értem, naponta több hullám, vagy állandóan megállás nélkül?

2014. okt. 29. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Megoldás mindenképpen az orvos! Egyébként nem mindig fáj és nem mindig egyforma. Napokig is kimaradhat, napokig is fájhat.
2014. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja, teljesen változó. Nekem kb. 1 hete jött ki az aranyerem, akkor egyszer csak belenyilalt, mégcsak nem is székelés közben, de úgy, hogy csillagokat láttam...aztán pár napig semmi, hétvégén éreztem a dudort, de csak akkor fájt, ha megpróbáltam székelni, vagy szellentettem...kb. 3 napig így ment, aztán vettem rá kenőcsöt hétfőn (Reparon), a dudor még mindig ott van, de már egyáltalán nem fáj. Szóval nekem ilyen hullámokban jött a fájdalom, de érezni érzem még mindig, hogy ott van.
2014. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!