Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradás oldalát miért rontottá...

Véradás oldalát miért rontották/szüntettek meg, hol lehet megnézni, h a megyében hol és mikor lesz legközelebb?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy felsorolás megyénként, most pedig nem találom, pedig már érzem, h túl sok a vérem, adni szeretnék már, mert túl sok van, s rég voltam, de hát hol?

Tudom, h internetadó, de akkor is ezzel sztem sok embert lehet veszteni.



#internet #véradás #nem véradóközpont
2014. okt. 29. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

De ilyen ökörséget ne mondjál, hogy túl sok a véred, pláne hogy még érzed is. És hogy jön ide az internetadó?

2014. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem erre gondoltam, hanem arra, amikor mennek a megyében kocsival, meg nővérkékkel, s minden nap szinte egy másik városban vannak.


Félig csak poén volt, de tényleg jó érzés, mikor frissül a vérem. :)

2014. okt. 29. 23:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Az internetadó úgy jön ide, h megszűnt az a része a véradásszervezés oldalnak, ahol írták, h melyik városokban mikor lesz véradás.
2014. okt. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!