Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkulonboztetni a...

Hogy lehet megkulonboztetni a szteroidhasznalo testepitot a naturaltol elso blikkre, ha meg lehet egyaltalan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanaban kezdtem el foglalkozni a testkompozicio megvaltoztatasaval,illetve a testeptio etrenddel, sulyzos edzessel. Egyre tobb helyen olvastam a kokszrol es az amatorok kokszkurairol, amirol korabban ugy gondoltam,hogy a profik "kivaltsaga". A kerdesem arra iranyul,hogy van-e alapveto kulonbseg a ket modon felszedett izomzat kozott latvanyban? A szelsosegeket en is meg tudom kulonboztetni, pl. tudom,h egy versenyre keszulo extrem szaraz testepito kokszol,mert ezt mashogy nem lehet elerni, illetve a felpuffadt ogren is latszik,h kokszol. De mi van a tobbi, jo kiallasu,izmos, kockashasu pasival? Koszonom!

2014. nov. 1. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
egy ido utan raall a szemed, meg fogod tudni mondani saccra hogy ki koxol ki nem. Plane ha eltoltesz nehany evet ebben a sportban, es rajosz hova lehet eljutni naturalban :)
2014. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!