Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sokaig nem iszok mikor...

Ha sokaig nem iszok mikor leszek olyan rosszul hogy korhazba kell vinni?

Figyelt kérdés

Nen akarok oda kerulni! Egyaltalan nem azert kerdezem csak ma 1 -1,5 pohar vizet ittam es nagyon faj a fejem es feher a nyelvem..de nem kivanom a vizet

Ha ragondolok elkap a hanyinger nagyon nem kivanom.Bar sosem rajongtam azert hogy inni kell...Egyszeruen par pohar utan visszakivankozik jonni...

Ilyenkor mivan? Eroltessem magamra? A fejem a vizhianytol fajhat?

Mennyi ido mire az ember olyan allapotba kerul ilyenkor hogy korhazba kell mennie?


2014. nov. 3. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked akkor már eleve vízhiányod lehet... Ha egy normál ember nem iszik, pár nap után kerülhet súlyos állapotba és valamivel több nap után szinte biztosan meghal, ha továbbra sem jut vízhez. Sok víz van bennünk és mindenféle folyamatainkhoz szükséges, nem tudunk sokáig élni nélküle.


Mindenképpen innod kell. Én igenis erőltetném, persze egyszerre nem innék sokat. S nem ártana rájönni, mitől van ez, amit írtál. Ez egyáltalán nem normális.

2014. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem csak vizet lehet inni... Gyümölcslé, tea, limonádé. Azt sem szereted?
2014. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyszeruen most valahogy a folyadekot nem kivanom...

Semmit

Nem kivanom

Az a 1,5 pohar is azert csuszott le mert antibiotikum kuran vagyok es vizzel vettem be a gyogyszer...nem akarok hisztizni vagy barmi de komolyan nem birok ranezni se a vizre.

2014. nov. 3. 17:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megittam fel pohar vizet de mindjart visszajon
2014. nov. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!