Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gyógyfűzőről,...

Mit gondoltok a gyógyfűzőről, másnéven korzettről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha valakit meglát tok egy ilyennel valakit az utcán?

Holnap kapom meg a 3. fűzőmet.

Az eddigiektől eltérő lesz ez az eset.

A legutolsó 2 éve volt. Azóta eladtam 8 kg-t és a stílusom is megváltozott.

18L



2014. nov. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit, maximum azt hogy az illetőnek szüksége van rá. Ez ugyanolyan, mint egy hallókészülék, ha kell, akkor kell, nem lehet vele mit csinálni.

De ezt nem ruha alatt kell hordani? Mert akkor ki sem látszik, szóval Neked sem lesz "cikis", ha annak gondolod.

2014. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet ruha alatt és fölött is hordani.

Ha a ruha alatt van akkor igazából 2 ruha között.

Ha ruha fölött, úgy biztos, hogy nem hordanám.

Így nem az lenne a helyzet, hogy ciki vagy nem ciki, mert én meg merem mondani, hogy ez mi és még reklámozók is, hogy ez sokat segít és jó muli.

A mozgásom mennyire látszik?

2014. nov. 4. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A rendes fűzőt jobban szeretem. :)


Ha valakinek hordania kell a gyógyfűzőt, hát hordja! :)

2014. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mikor kell hordanod? nekem megvan adva, hogy este aludjak abba, úgyhogy nem zavar,de ha te mindenképp ruha alatt fogod hordani az feltűnőbb. Nagyon átüt a formája :P
2014. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gréti10 válasza:
Nekem is van fűzőm,szóval csak azt hogy jujjjj de izgi fűzős társ.És szerintem attól függetlenűl hogy van a fűződ még lehet divatosan öltözködnöd.Igazábol az lényegesebb hogy jó-e a fűződ?Hol csináltattad?
2015. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!