Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos ülőmunkát végzek, sok...

Sajnos ülőmunkát végzek, sok a munkám, a jobb térdem mostanában mintha szúrna, fájna amikor behajlítva tartom. Lehetséges hogy komolyabb oka van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A sok ülés végett elvan macskásodva.


Sajnos én is ülőmunkát végzek egy gyár irodájában, igaz nekem sokszor van olyan alkalmam amikor sétálnom kell 3 csarnokba jegyzetelni stb... meg különböző megrendelések végett is kell mászkálnom sorszámot írni, raktári munkákba is be kell segítenem én is akkor érzem hogy gond van a térdemmel és javarészt az ülőmunkám miatt van hogy behajlítva van sokszor órákig, és ez megártott az ízületeimnek. Nekem magnéziumot kell szednem mellé, mivel még fiatal vagyok, és tornáztatnom kell, lépcsőzés, guggolás, térdhajlítás, ez sokszor rendben is tartja meg ülés közben is igyekszem mozgatni ha eszembe van. Ha meg nagyon elkezd fájni akkor beveszek 1 szem Ketodex fájdalomcsillapítót ami jó az ízületi fájdalmakra is, az beszokott válni nekem utána napokig le van a gond de azt csak akkor veszem be ha már tényleg elviselhetetlen a fájdalom. Orvosom is mondta hogy ameddig nem muszáj ne szedjek gyógyszert ezt a vény nélkülit is azért ajánlotta mert kicsi dózisú így nem fogja a szervezetem annyira igényelni, de mondta is hogy csak akkor szedjem ha tényleg nagyon szükséges.

2014. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is fiatal vagyok, ezért is zavar.

Nem tudom te mennyire vagy fiatal, de én még bőven a huszas éveim elején járok.


Egyébként néha fel szoktam állni mozogni, de sajnos így sem jobb.

2014. nov. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!