Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lényeg hogy ki van e...

Miért lényeg hogy ki van e pirosodva a fenekünk gimis vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a gimis orvosi vizsgálat, a szokásos bugyira melltartóra vetkőzés magasság súly mérés stb... Utána le kellett térdig tolni a bugyit összefogni akkor széthúzta a fenekünk és megnézte hogy nincs e kiporosodva. Nem nyúlt bele csak megnézte.
2014. nov. 7. 14:04
 1/9 anonim válasza:
0%
lehet szex miatt nezte meg
2014. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezzétek meg az osztályfönökt.

Szerintem nem normális, ezt a nögyógyásznak kell megnézni.

2014. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gomba vagy férgesség miatt. De ez elég gáz.
2014. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmondta hogy mit fog csinálni szóval nem ért minket váratlanul és nem nőgyógyász volt hanem doktornő
2014. nov. 7. 14:21
 5/9 anonim válasza:
rothadjatok meg -.-" miert kell le pontozni? csak tippeltem...de ezentúl en is le pontozok mindenkit! 1-es voltam
2014. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:O

Hát nekünk anno ( 15 éve) ilyen nem volt).


Aranyér miatt talán? De az fiatal korban nem szokott lenni.

Férgességre nem hiszem, h néznék.

Gomba? :O

Ez fura nagyon.


Nem mondta az ofőd amikor a vizsgálatokról volt szó, h miért nézik?

2014. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valami tisztasági ellenőrzés vagy micsoda, olyasmit mondott hogy mennyire tartjuk tisztán a végbél nyílást, de hangsúlyozta hogy nem fog belenyúlni mert ahhoz nincs joga, csak kicsit széthúzta kb fél perc volt az egész
2014. nov. 7. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem a pirosságot nézte hanem a vonalkódot. De az meg nem igazán orvosra tartozó dolog.
2014. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ez elég gáz. Szerintem beszéljetek az osztályfőnökkel, hogy ez mi volt. Ilyen nekünk soha nem volt, én már a melltartó levételt is soknak találtam anno.
2014. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!