Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van! Mit csináljak? (wc)

Baj van! Mit csináljak? (wc)

Figyelt kérdés
2 év után kaptam végre munkát. 4 óra után van 20 perc szünet aztán újabb 4 óra munka! Minden be- és kilépés a munkaterületről loggolva van. A probléma az, hogy nekem kb 2 óránként kell pisilnem! Hogy fogom ezt kibírni? (nem segít ha keveset iszom)
2014. nov. 7. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát beszélj az orvosoddal, ha normális ás nem pl. felfázásból ered nálad, akkor meg beszélj a főnökeiddel, vagy csak simián fogod magad loggolsz és már pedig wcre mész. Azért bocsi, de eléggé nevetséges, hogy ilyen kérdést tettél itt fel, nekem ez inkább poénkodás szagú! :D:P
2014. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális az, hogy 8 óra munka mellett csak 20 perc szüntet adnak? Próbáld megbeszélni a főnököddel, hogy másként legyen elosztva vagy wc-re hagy mehessél már ki.
2014. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez a minimum idő, amit köteles biztosítani. Sajnos mindig ilyen voltam és most félek ezzel előállni, még fel se vettek szinte, de már gond van velem:(
2014. nov. 7. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!