Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Festett hajba tényleg nem...

Festett hajba tényleg nem megy bele a tetű?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, és ma végignéztek minket, mert állítólag egy közgazdaságis csaj hajában tetűt találtak. Rebesgetik viszont, hogy festett hajba nem megy tetű, mert nem szereti az ammónia szagát. Igaz ez és megnyugodhatok? Vagy hüyeség? :S
2010. jan. 27. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

hülyeség

Bele megy, különben is a hajfestéknek csak a festés alatt van ammónia szaga

A tetű szereti a tiszta ápolt hajat is

2010. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is most nézték meg és mi is kérdeztük hogy milyenbe megy inkább, melyikbe nem megy... az orvos azt mondta hogy mindegy milyen a haj akkor is belemegy. A festettbe is és könnyen el lehet "kapni." Szerencsére nálunk nem találtak.
2010. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bele megy


de ha tetves vagy, és befested, szerintem az kiöli a tetvet, az alatt a fél óra alatt, amíg marja a fejbőrődet is a hajfesték

2010. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
biztos ami biztos, használj picksant, ez megöli a tetveket, plusz mivel növényi alapanyagokból megy, kíméletes is
2011. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez egy óriási tévhit. Simán belemegy festett/szinezett hajba is. Viszont van rá egy jó megoldás, ha már megtörtént a baj. A Hedrint lehet használni festett hajon is, dimetikont tartalmaz, ami széleskörben használják kozmetikumokban és szépségápolási szerekben is. Így samponokban és hajkondícionáló szerekben is megtalálható, tehát festett vagy színezett hajon is használható.

Remélem tudtam segíteni :))

2012. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!