Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert sirom el magam konnyen?

Miert sirom el magam konnyen?

Figyelt kérdés

Allando jelleggel... Ha valaki megbant vagy barmi nem allok ki az igazamert altalaban hanem turom hogy "alazzanak". Kozben tudom mit kene nni de valamiert nem megy..

Elsirom magam konnyen ha valaki bant...

De nagyon konnyen.


2014. nov. 10. 13:56
 1/8 anonim válasza:
Mert nem állasz ki magadért, és hagyod hogy elnyomjanak!!! Ne hagyd, ez csak megbetegít!!! a tehetlenség van benned! Törj ki!
2014. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tok ugy erzem sokszor hogy ez az elet nekem nem megy.

Nekem ez sok..Pl mikor ok nelkul bszogatnak vagy rondan szolnak hozzam..

Kisebb koromban azthittem hogy csak a gyerekek ilyenek es a felnottek azol milyen kedvesek de ugyanolyanok mint q gyerekek csak itt mar komolyabbak a dolgok

2014. nov. 10. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy jelenleg?
2014. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gömbicica ***** válasza:

jó tud lenni ilyen kérdésfelvetésnél, ha a kérdező megjelöli nemét-korát.

más-más megvilágitásban lehet végiggondolni a problémáját.

A sirással szeirnem nincs gond.

számomra a sirás olyan mint az eső. tisztit.

2014. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1-es vagyok! Igen a kor és nem jó lenne, ha kiderülne! Iylen nincs hogy ez az élet nem neked való! DEhogynem mindenki azért születik mert feladata és küldetése van! Csak érzékenyebb lelkű ember vagy és nem tudsz még kiállni magadért! Fájdalmas, nehéz dolog ez ezt elfogadom, de tehetsz azért hogy bne igy legyen! A rondán szólásokat ne vedd a lelkedre engedd ela füled mellett!
2014. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én se bántásból kérdeztem, hogy hány éves vagy csak a válaszom nagyon nem lenne mindegy, h a kor és valóban a nem függvényében is.
2014. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ezt visszaolvasva jól megfogalmaztam :), szóval ahogy írták a többiek is, a kor és a nem fontos lenne, mert több megvilágítása is lehetséges ennek a szituációnak.
2014. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Quasar07 ***** válasza:

Lehet, hogy nehéz, de ki kell állnod magadért!

Valószínűleg azért mert éezékeny vagy

2014. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!