Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitsete mondjatok valami...

Segitsete mondjatok valami hatekony edzesformat amivel konnyen tudok izmosodni hasi reszen?

Figyelt kérdés
16 nap mulva megyek egy taborba es ott sokat leszek a srtandon ha valaki tudna segiteni kerem irjatok minel hamarabb.Nem erdekel ha tobb oras edzes de legyen lathato eredmenye.koszi elore is :D
2012. júl. 12. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
16 nap alatt semmilyen edzestol nem lesz lathato eredmeny.
2012. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet igazad vab de van egy baratom aki egy het alatt csinalt izmokat ez ugy hogy csak alap volt valamennyire latszottak a kockak...napi kemeny munkaval sem szerinted?
2012. júl. 12. 12:31
 3/7 anonim válasza:
1 hét alatt csinált magának izmokat. :D:D Na ne viccelj, max szálkásodott, de hogy ennyi idő alatt nem lesz kockás a hasad az fix. Amúgy mindenkinek kockás, csak az étrendre kell figyelni. A felülés szerintem hülyeség, ha azt kezdted el csinálni. Nincsen olyan, hogy ha felülsz a hasadról megy a zsír... Étrendre figyelj, ha nem vagy duci, csak van rajta egy kis zsír, az talán 16 nap alatt ledobható. Járj el futni, úszni, biciklizni. Szóval mindent ami aerob edzés. Sok sikert!
2012. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi.nem vagyok duci sot de naponta futok 14 -16 km-et de attol nem kockasodik semmit,sokat sportolok jarok mindenfele edzesre de nem hat.Amugy a baratomnak teleg 1 het alatt kockas lett a hasa es nem csak szalkas es egy jo trukkot mondott hogy hogy csinalta a feluleseket es megpropaltam hasznal de nem a vart sikerekkel.
2012. júl. 12. 15:23
 5/7 anonim válasza:

értem, próbáld meg ezt!


http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU


Hátha, én is nekilátok ;)

2012. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kosz a linket szerintem megeri lass neki es majd meglepodsz valamit he adj egy emailcimet is irok neked egy olyan gurasi tehcnikarol amivel hamar es nagy valtozast lehet elerni vagy beszeljunk privatba
2012. júl. 12. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:

A hasizom a has (azaz háj) alatt képződik,de nem egy hét alatt sajnos....ha 164747at csinálsz meg egy nap akkor sem,max gajra vágod vele magad.

A hasizom már csak akkor fog látszódni,ha eltelik egy kis idő ill. nincs pocakod.

2012. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!