Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Az epe középtájon, de...

Sürgős! Az epe középtájon, de inkább balra van? Fáj és görcsöl. Zsírosat és fűszereset ettem pár órája. Mit csináljak? Viszont ennem kellene újból, de mit lehet most? Banánturmix belefér? Vagy maradjak a főtt/tört krumplinál magában?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a tanácsokat!
2010. jan. 27. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az epe jobboldalon, borda alatt van.

Banánturmix kilőve, egyél krumplit

2010. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az epe a jobb bordaív alatt található.
2010. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor mim fáj ott? o.O

Középtájon, de inkább balra, fenn.

2010. jan. 27. 20:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ritkán szoktam érezni, hogy görcsöl ott valamim egy kis pontban, néha tompul az érzés és nagyobb területre kiterjed; bizonyos testhelyzetekben jelentősen enyhül.... :S
2010. jan. 27. 20:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Enyhén ég is. Vagy lehet hogy már csak nagyon éhes vagyok... -.-
2010. jan. 27. 20:53
 6/14 anonim ***** válasza:

kozeptaj, balra gymorszaj van.

De nymgasd meg, mert en e se tudtam hatarolni, holfaj, egyszer bal egyszer jobb oldalt.

De aztan amikor megnyomogadtam rajottem, hogy jobb oldalt es epe, csak kisugarzik balra.

Ha epe, akkor mindmegette.hu ott van epebeteg etrend.

2010. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azért ne menj fejjel a falnak. ha valóban az epéd fáj, akkor irány az orvos. Majd ő megmondja a továbbiakat. kivizsgálás nélkül nem lehet epediétába kezdeni.
2010. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia!Az epe jobb oldalon van,a bal oldal hasnyálmirigy,ha nincs lázad ,akkor diétázz egy kicsit, esetleg görcsoldó,nos-pa vagy papaverin.Ha holnapra nem múlik szerintem érdemes lenne megnézetni dokival,nem ijesztgetés de nálam így kezdődött és kórház lett a vége.Igaz lázam volt és hánytam is.Jobbulást!
2010. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az a gyomrod.
2010. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyértelműen a bal oldalt fáj ha nyomogatom, de nem ott érzékeny, ahol amúgy fáj, hanem még inkább balra... :(

(Nagyon köszi a válaszokat!)

2010. jan. 27. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!