Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18/F Több éve (2-3) egy piros...

Csibili kérdése:

18/F Több éve (2-3) egy piros gyulladás szerű, fél centis dudor van a szájpadlásomon Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
mèrete nem vàltozott, nèha fàj ahogy a nyelvem időnkènt hozzà èr ès ki dörzsöli de àltalàban nem èrzek fàjdalmat, vèrezni vagy genyezni nem szokott soha, Arra gondoltam hogy esetleg meg vàgtam valamivel ( ropogós kenyèr ,chips, napraforgó hèj) ès annak a hege lehet , enyí èv utàn is meg maradhatott a heg ?dohanyzom de Ràk semmíkèp nem lehet mert nem ezek a tünetek, legalàbb egy kicsit nőt volna ha az lenne ,de ez ugyan olyan amiota èszrevettem ,2-3 ève a piros szín ès mèret vàltozatlan , tehàt szeretnèm tudni mègis mi is lehet ez , tippeket is elfogadok , köszönöm a vàlaszokat :))

#dudor #Szàjpadlàs
2014. nov. 11. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen régóta ott van, akkor éppen ideje, hogy elmenj fogászatra, vagy szájsebészetre. Ha megsértetted volna, annak már régen el kellett volna onnan tünni.

Mielőbb menj orvoshoz.

2014. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt ès minnèl előb el megyek szajsebèszetre :):)
2014. nov. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!