Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Klausztrofóbiát igazoló...

Klausztrofóbiát igazoló papír? Többi lent!

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdésnek tűnik, de egyszer nem volt nálam személyi és igazoltatásnál a rendőr be akart vinni, mire közöltem vele hogy akkor én meghalok, mert klausztrofóbiám van. Az volt a reakciója hogy ja persze, mondani mindent lehet. Aztán amikor már kicsit vissza vett, azt ajánlotta kérjek róla papírt amivel igazolhatom, és legközelebb ha ilyen előfordul akkor nem kell félnem... lehetséges ilyen, vagy hülyeséget mondott?

2014. nov. 12. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha értelmét látod ilyennek, azt csak a pszichiáteről kérhetsz.
2014. nov. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van olyan klausztrofóbia, ami csak a rendőrségi autóban jön elő és sokkszor előfordul olyan szituáció, hogy szükség lehet rá, akkor valóban kérni kell! Ha tényleg csak a személyi hiánya miatt volt probléma, akkor sokkal egyszerűbb azt zsebre tenni! Kérhetsz ilyen papírt, adnak is, de mi lesz, ha sem személyi, sem klausztro-papír...?
2014. nov. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten rendőrségtől, vagy rendőr autóban jön elő természetesen... de feledékeny vagyok, és sajnos sokszor egyik-másik táskámban marad a személyim, stb. Meg alapból valamiért mindig többet igazoltatnak, pedig nem vagyok bűnöző forma. :) Köszi azért a válaszokat!
2014. nov. 12. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én megértem, hogy tartasz ettől, én is félek zárt helyeken, de azt tudnod kell, hogy a jogszabályok nem tesznek kivételt ilyen esetekben. Ezek mindenkire vonatkoznak. Szóval ilyen esetben, amikor a rendőr saját maga mérlegel, lehet, h segíthet, de komolyabb esetben semmi értelme sincs.
2014. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!