Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lovasterápiának mennyire van...

Lovasterápiának mennyire van jövője Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan válaszokat kérek, akiknek van tapasztalatuk és látják a helyzetet. Mai gazdasági helyzet mellett mennyire van rá igény és mennyire tud hosszú távon működni a lovasterápia itthon? Állam támogatja e ezt a tevékenységet?


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 16. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a jövőt te teremted. annak lesz jövője, aminek csinálsz.
2014. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó vicc! Szerinted kinek van 500-600 ezer forintja felesleg? + a lótartás?+ a szakképzés elvégzéséhez szükséges pénz? Tudod mennyi pénz ez? És még neked is kell valamiből élni. Magánszemély nem tudja csinálni zsebből, csak multigazdag vállalkozó, ezért tettem fel a kérdést.
2014. nov. 20. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem van ennyi pénzem, és még nem is vagyok gazdag. de aki előre akar lépni, az nem a kifogásokat keresi, hanem a lehetőségeket.

jó kifogáskeresést, biztos jó lesz rá visszaemlékezni 80 éves korodban.

2014. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú de nagyképű vagy hogy milliomos vagy. Képzeld el, az átlag magyar minimálbérből él vagy munkanélküli, a minimálbér kérlek szépen nettó 65 ezer ft. Az már jó keresetnek számít aki havi nettó 100-at kap. Abból ki teheti meg? Te akkor a felső 10 ezerhez tartozol, ti miért nem támogatjátok az ilyen lovas dolgokat? Ha ennyire jól megy. Mert egy alkalmazottnak is bruttó 130-at fizetnek!


Azért megnéznélek havi 100 ezerből hogy élnél meg. Tartsd fenn magad, fizessed a költségeidet, a bajárásodat, miből vagánykodnál akkor? Hm?

2014. nov. 20. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
meg tudok élni havi 100 ezerből, és nem vagyok milliomos, mert nem ez a célom. a céljaimat viszont elérem, mert nem nyavalygok, hanem teszek értük. ha kell, a körülményeket változtatom meg, ha kell, szembe megyek mindenki véleményével, új, nem ismert utakat keresek. de elérek mindent, amit kitűzök magam elé. ezt csak úgy lehet, ha nem ismerek lehetetlent, és minden nap teszek az álmaimért. ennyi. nekem lesz mire visszaemlékeznem, és nem kell mások életét irigyelnem. ja, és a céljaimhoz senkitől sem várok anyagi támogatást, keményen megdolgozom minden egyes forintért. jobb lenne, ha te sem a sült galambot várnád a "gazdagabbaktól", hogy segítsenek neked.
2014. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
El ne ájulj magadtól. Ha annyira fas.za vagy, akkor nem itt vernéd a nyáladat és nem össze, vissza dicsekednél! Te egy tizenéves kis fo.s vagy, akinek gőze nincs az életről, mernék fogadni, hogy amid van az nem a te érdemed, hanem a szüleidé, te meg vered a nyálad hogy mindent elérsz, hát persze, mert jó helyzetben vagy, vannak mögötted akik támogatnak, úgy nem nehéz apám! Nem hiszem egy szavadat sem!
2014. nov. 21. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet rádférne egy kis lovasterápia
2014. nov. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!