Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon jelen van a...

Magyarországon jelen van a metamfetamin?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek, eszembe se jutna kipróbálni, csak érdekel. Mert amit én hallottam az a speed/spuri, (amihez szintén bottal se nyúlnék hozzá) ami ugye elvileg amfetamin, gyakorlatilag meg fel van ütve mindennel amit el lehet képzelni, de legfőképp porlasztott koffein tablettával. Eddig úgy tudtam, hogy Magyarországon nincs kristály meth, de olvastam egy cikket, ami arról szól, hogy mennyibe kerül, tehát lehet, hogy mégis?


Szóval száz szónak is egy a vége van Magyarországon (közel) tiszta kristály meth, és ha igen tényleg 28000 forint egy gramm? (Ez is a cikkben volt.)



2014. szept. 24. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ennyire érdekel a téma nézd meg a drog-nyomozók metamphetamin részt.
2014. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de ez sajnos nem a magyar helyzetről szól. Mindenesetre azért köszönöm, érdekes videó. :)
2014. szept. 25. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon annyira nem elterjedtek ezek a "hagyományos" drogok de attól még jelen vannak. Az USA-ban vannak külön meth városok.
2014. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Multkor odajött hozzám egy fószer egy buliban hogy akarok e tőle speedet venni
2014. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

,, a speed/spuri, (amihez szintén bottal se nyúlnék hozzá) ami ugye elvileg amfetamin"

speed = metamfetamin

2014. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Járj, olyan bulikba ahol nem teszik fel ezt a kérdést neked!
2014. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van magyarországon is,szlovákián keresztül jön hozzánk,csak nálunk pikónak nevezik,mivel szlovákiában így hívják,csak ezt sokan nem tudják ;)
2016. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!