Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt velem pár dolog az...

Történt velem pár dolog az utóbbi időben, azóta nem érzem magam teljesnek, köze van hozzá? (többi lent) 15/L

Figyelt kérdés

10 hónapja (2014. januárban) meghalt az édesanyám, váratlanul egyik napról a másikra..

azután következő 9 nap alatt lefogytam 9 kg-t, (69-60kg és 170 cm vagyok. azóta étvágytalan vagyok, nem szeretek enni, nem érzem,hogy éhes vagyok csak azt, hogy rosszul vagyok, de van,hogy napokig nem eszek,bár ez inkább akkor van mikor beteg vagyok) utána rosszullettem kb hetente 1x. rámjött a sírás, melegem lett ,vörös foltjaim lettek és hányingerem volt, volt olyan is ,hogy úgy éreztem magam,hogy meghalok (szerintem a félelemtől.) mikor a suliban kb 3 szorra jött rám ilyen roham, a tanárom azt mondta,hogy pánikbetegségre gyanakszik de amikor először voltam ezzel a problémával orvosnál nem mondott semmit csak annyit,hogy ilyenkor lélegezzek mélyeket, és mondta,hogy szedjek Sedatif pc-t napi 2x, kipróbáltam eleinte sűrűbbek lettek, naponta fordult elő, júniusban betöltöttem a 15-öt, akkor már kb havonta volt júliusban pedig szinte egyáltalán nem volt, és azóta sem. Télen volt még egy olyan problémám,hogy hangokat hallottam, volt,hogy anyukám hangját és tanácsokat ad.. bocsánat a hosszú szövegért, de kiváncsi vagyok,hogy tudnátok-e valamit hozzáfűzni, hogy mi-miért van/volt. előre is köszi :)



2014. nov. 16. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegénykém, ez nagyon durva, hogy mik történtek veled :( Őszinte részvétem édesanyád miatt! Amit leírtál, az egy "tökéletes" pánikbetegséget jelez, ha kicsit utánaolvasol, az összes tüneted leírását megtalálod. Ami az orvost illeti, azonnal cseréld le szerintem... Ezek lelki eredetű problémák, amik terápiát igényelnek, nem gyógyszert, vagy azt maximum kiegészítésként.. A hangok hallása nem csak skizofréneknél fordul elő, hanem akár depressziósoknál vagy más lelki problémákkal rendelkező betegeknél is. Nem tudom, most hogy érzed magad, de szerintem érdemes lenne pszichiátert/pszichológust felkeresni!
2014. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így igaz ahogy az előző írta,a hallucinációk nem csupán skizofrén betegeknél hanem depressziósoknál is elfőfordulhatnak pl: pszichotikus depresszió.

Amúgy ha gondolod rámírhatsz,szívesen adnék tanácsokat és nyugodtan kibeszélheted magad ha szeretnéd:)

2014. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!