Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat és remeghet a...

Mitől fájhat és remeghet a térdem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, heti hat óra táncom van, és sokat nyújtok (spárgára). Nemrég elkezdett remegni a térdem nyújtás közben, és egy idő után fájt is. Egyik nap 5 óra táncom volt kivételesen, és az utolsó két órában folyamatosan fájt és remegett a lábam. Azt mondják megerőltettem és azért. Valami tipp? Tényleg megerőltetés miatt lehet?
2014. nov. 16. 16:50
 1/1 anonim válasza:

Igen.. Valószínűleg tényleg megerőltetted. 5 óra tánc, meg heti 6x sokat táncolni, egy idő után megerőltető és fájdalmas.. Az is elképzelhető hogy úgy tartod spárga közben a lábad hogy kényelmetlen, és már szinte beleremeg.. Én is jártam már így, azért mert olyan bénán tartottam.. Azért egy kis pihi nem árt, és esetleg izomlazítókkal kenegetheted! :)

Mielőbbi gyógyulást!:*

2014. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!