Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le szeretnék márciusig fogyni...

Le szeretnék márciusig fogyni 13kg-ot, lehetséges ez szerintetek nem túl drasztikus módszerekkel?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 180centi magas és 79 kg.

3 éve még 64-66 kg körül mocorogtam, egyébként a lábaim és a fenekem nem túl hízásra hajlamosak, persze mostanra már oda is rakódott felesleg, de nem annyira zavaró, mint a felsőtestem.. Egyébként amikor vékony voltam mellem, és fenekem mindíg volt, nem voltam deszka (melltartó méret akkor 75B volt most 85-90C)

Nagyon zavar a hasam, és a "kipárnázódott" derekam, hátam, és a tokám.. Mindíg volt a hasamon egy kicsi husi, de a mostani már nem állapot, beleértve a kis pufi fejemet is.

Sokak szerint (főleg az anyám) kövér és undorító vagyok (egyébként van barátom majd' két éve) de most már besokalltam.

Változtatni AKAROK!



2014. nov. 16. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok mozgás és egészséges étrend.

Aki koplalással akar fogyni, annál szánalmasabb ember kevés van.

2014. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom koplalni, a cukrot(ital,étel) megvonom, mert attól nagyon függök, érzem, emellett kenyér, tészta kilőve (meg minden nasi, gyorskaja stb.) és natúr husi sok zöldség, szobabicikli napi 40 perc két részletben plusz hétfőtől péntekig napi másfél óra torna a terv. Régebben sportoltam sokat, tudom mennyit bírtam akkor, és mennyit most, Úgyhogy nem áll szándékomban teljes izomlázba harcolni magam minden nap, mert az úgy már drasztikusnak számítana, főleg ha még éheznék is. Nincs tervben hogy kigyurom magam meg ilyenek, csak szeretnék karcsúbb, könnyebb lenni újra. És ha már látok fejlődést mennék konditerembe fenékre és combra edzeni, mert az nekem fájó pontja volt mindíg a testemnek Számomra(mindíg kenényebbet, és izmosabbat akartam) :D lehetetlen márciusig a 66-67kiló?
2014. nov. 16. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen reális terv, az időtartamot és jelenlegi súlyodat tekintve is (úgy értem, ha alig lenne felesleged és csontvázzá akarnál fogyni, az ugye nehezebb lenne, a test igyekszik elkerülni az egészségtelen szintre fogyást. a fogyókúrás témakörben jócskán vannak tinik ilyen beteg célokkal).

Amit leírtál, az is teljesen szimpatikus, csak elég legyen a kalória :) Ezernéhányszázra szükség van.


Van felesleged, de nem hinném, hogy undorító lennél, manapság az emberek nagyon könnyen dobálóznak ezekkel a szavakkal, ami szomorú dolog. Amikor nehezebb voltam, mint Te, a 163 centimhez, akkor illett rám a kövér jelző, de undorítónak senki nem nevezett s én se láttam annak magamat, pedig elég önkritikus vagyok (láttam is, hogy nem vagyok csinos, szép sose voltam, de az undorító... az valami durva dolog).

A változtatni akarás viszont jogos :) Sok sikert!

2014. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekezni fogok!
2014. nov. 16. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!