Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szobámban észevettem, hogy...

A szobámban észevettem, hogy a sarokban penészes a fal lehet ettől valami bajom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát rövid távon nem tudom..de asztmát okozhat..és biztos hogy sok mindnet. De vannak penészölő spray-k ha kicsike csak még
2010. jan. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle, allergiás eredetű légúti- (pl.aszthma), szem- (gyulladások) vagy bőrbetegségeket (pl.ekcéma) kaphatsz és ez csak egy pár ötlet volt. Mindenképpen meg kell szüntetni a penészedést.
2010. jan. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy meg kell szüntetni és ma megyek is és veszek penészölőt csak ne mtudom hogy mióta lehet ott sajnos :(
2010. jan. 29. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Na neeee! A penész nagyon kellemetlen, és csunya, de ne legyetek ennyire nyalasok, ember. Nagy bajod nem tud lenni tole, soot, szerintem semmi, max ha évekig van ott jo vastagon. Max egy ido utan budos lesz, akkor mar szarabb ugy. Vigyazz arra, h szeloztesd a lakast, lehet, h nagyon le van szigetelve, s nem tud szellozni a para. A paras levegot imadja a penesz.
2010. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!