Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányós-hasmenős vírus. Elkapha...

Hányós-hasmenős vírus. Elkaphatom, hogyha nem megyek a beteg közelébe, csak a szobámban vagyok (nem jön a szobámba) ha meg kimegyek, védőmaszk van rajtam?

Figyelt kérdés

És van egy kis védelmem ellene, ha már egyszer átestem rajta? És egyébként mennyi esélyem van elkapni, ha olyan szobába megyek ahol volt már a beteg?

Köszi a normális válaszokat.


2011. ápr. 12. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már egyszer elkaptad akkor sztem utána már immunis vagy rá. de nekem két perc is elég volt az adott város utcáján és egyből elkaptam...
2011. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném :D Nálam hasonló volt, fertőtlenítővel mostam kezet mindig, nem érintkeztem családtagokkal, mindent alaposan letisztítottam, mégis 2 nap múlva végighánytam az éjszakát.
2011. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!