Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon...

Az utóbbi időben nagyon hullik és törik a szempillám. Mi lehet ennek az oka? Régebben az átlagosnál is hosszabb és sűrűbb volt. Hogyan tudnám ápolni, hogy a régi legyen? Milyen készítmények vannak erre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Fested magad> Ha igen esetleg nem valtottal szempillaspiralt?

Nekem a Maybellyne 2000 vagy mi az, attol kihullott a 70%-a :s

2010. febr. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap olvastam, hogy jó rá, ha esténként lenolajjal bekened, de nincs személyes tapasztalatom.
2010. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is elkezdett szempillaspiraltol hullani! es ezert beiktatok mindig sminkmentes napokat! peldaul ha nem dolgozok 22/Lne kenegetsd olajjal,mert belemegy a szemedbe,max valami szemkremmel
2010. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha mar szetment a szempillad,nincs visszaut,a szempilla hosszabbitatas az egyetlen megoldas ami elegedettseget hoz szamodra,elozo vagyok:-)
2010. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,maybellinet használok már több éve,a volume expresst.Ezek szerint,akkor attól hullik.Be szoktam iktatni sminkmentes napokat,de nem érek el vele semmit.Általában ami kihullik vagy letörik vissza is nő,de aztán újra kihullik.Tudnátok ajánlani helyette másikat,ami hasonló és nem roncsol annyira?
2010. febr. 12. 01:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Fú, gyerekek, akkor ezt jelezni kéne a fogyasztóvédelemnek meg az ÁNTSZ-nek. Nem szabadna ilyet forgalmazni.

Csak tartós használattól hullik? Mert én 100 napból ha egyet sminkelek, meg se tudnám mondani, mivel, és mégis kihullott a 70%-a.... visszanőtt amúgy Neked, Első?

2012. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!