Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg nől 15 cm-t a...

Mennyi idő míg nől 15 cm-t a haj? Ha egészséges az ember, gyorsabban nől?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, kb. 1 cm havonta. Ennél lehet több is, kevesebb is, nekem ennél gyorsabban nő.
2014. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy év alatt. Átlagosan 1 cm / hónap.


Szerintem ez alkati kérdés is, nemcsak egészsége életmódé.


Nem kukacoskodásból, de nem "nől", hanem "nő"

2014. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem kicsit gyorsabban nő mint havi 1 cm, de ha átlagosan nő a tiéd, egy év alatt meglehet. Persze, érdemes egészségesen élni, persze. Nekem a fodrászom tanácsolta, hogy szedjek B nemtudommennyi vitamint. (kérdezd meg a fodrászodat, tudni fogja). GYorsabban nem nőtt csak fényesebb lett.
2014. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az egészséges étkezés és lét mellett:


Van aki azt tanácsolja, hogy érdemes gumizni, mert ami enyhe húzást kap miatta, az segíti nőni - nem tudom lehet, hogy ez épp árt a hajhagymáknak.


Érdemes időnként egy kicsit vágatni, mert ha csak nőni hagyod, akkor idővel nagyon töredezett lesz - nézd meg bármelyik régebbi rockzenekar korai fényképeit (pl.: Metallica), mindenkin látszik, hogy éppcsak megnőtt a haja, és veszettül törik.


Más, de ha már itt vagyunk, a mosás: 2-3-4 naponta -ahogy érzed, általában elég csak a töve körül mosni, és elég csak a vége körül balzsamozni.

2014. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NŐL .?
2014. dec. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ajj istenem, mintha te se szoktál volna hibázni, és ahelyett hogy itt csesztetnétek, inkább válaszolnátok a kérdésre....-.-
2014. dec. 8. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyar nyelv (1862) szótárunk szerint NŐL szó jelentése, értelmezése: Tájdivatos ige nő helyett.
2014. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagyis a nől nem hibás csak tájdivatos.
2014. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bő 1 év alatt nő ennyit. Érdemes egészségesen étkezni, balzsamot használni (Panten, Fructis, ezek jók). A fodrászokat kerülni kell jó messzire! Mert könnyen megszabadítanak a hajadtól, aztán kezdheted elölről a növesztést megint. Évente egyszer érdemes fodrászhoz menni, és ha 5 cm-t akarsz vágatni, mond azt hogy 2cm-t vágjon, akkor talán nem fog túl sokat vágni. Persze van olyan fodrász, amelyik nem vág sokat, csak az nagyon ritka.
2014. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!