Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jön a vizsgaidőszak és a fél...

Jön a vizsgaidőszak és a fél év végi vizsgák, hogy tudnám kicsit fejleszteni a teljesítőképességem és a memóriám?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nagy a nyomás és nehezen is veszem rá magam a tanulásra. Pedig most lesz jópár tárgyból vizsgám. Már kerestem neten ötleteket, de nem akarok gyógyszereket szedni, sem sok kávét inni, inkább valami természetes, lehetőleg mellékhatások nélküli megoldást keresek.

2014. nov. 30. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Memolife, stb., rengeteg ilyen cucc vab, gingko biloba, a guarana jó a kávé helyett, bár rendesen felpörget az biztos.
2014. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sakkoz...
2019. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok... megint.

Barmilyen agyfejleszto szer - gingko biloba stb. - szart se ernek... hidd el, probaltam, de azoktol csak masok gazdagodnak a te karodra.

Nekem a sakk, a sudoku es az ilyen logikai jatekok jottek be.

A sakk alatt elore kell gondolkodni, ki kell talalnod, hogy az ellenfeled mit lep. Nagyon faraszto, de imadom 😊

2019. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!