Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg szeretném próbálkozni a...

Meg szeretném próbálkozni a havas edzéssel. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=abYqJW-W23g A Srác videójában van benne. Utána olvastam és ez arra jó , hogy a felesleges bőr visszamenjen a helyére. Ugye ha leesik a hó meg szeretnék ezzel próbálkozni. Mire figyeljek? Szóval kezdjük ott. Bemelegítek (még a lakásban) csulkók , fej , lábakat melegen tartani. ( ugye ott adjuk le a legtöbb hőt.) Ha végeztem a kb 5-10 perces edzéssel bemegyek , lezuhanyozzak lagyos vízben? Esetleg mivel kerüljem el , hogy ne betegedjek le?
2014. dec. 1. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Hülyeség
2014. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem! Ez tényleg jót tesz! És kérlek mellőzzetek ezekkel a ne csináld , hülyeség kommentekkel , megfogom csinálni! Inkább kérlek tippeket adjatok arra amit kérdeztem! Köszönöm!:)
2014. dec. 1. 17:23
 3/4 anonim válasza:

De hogy adjunk tippeket neked, ha mi nem szoktunk ilyen baromságokat csinálni?

Miért nem kérdezed meg azt a srácot, aki szerepel a videón?

2014. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Két féle zsír van, fehér és barna. A barna zsír hőszigetelő, de az elkményelmesedett embernek csak minimális van. Ha edzel, fokozatosan felkészülsz például hidegzuhanyokkal akkor nem lehet gond, a fehér zsír átalakul barnává. De a hideg + széllel azért mindenképpen jobb vigyázni. A légzésre meg figyelni kell az nagyon fontos dolog.
2020. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!