Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok és ma...

17 éves srác vagyok és ma egészségügyi kiskönyvet csináltatni voltam és 155/92 volt a vérnyomásom pedig ideges se voltam . Azt mondták h figyeljek erre oda, van okom az aggodalomra vagy ennyi még elmegy? Semmi bajom nincs am.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég sok, szerintem is ügyelj rá.
2014. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a magas vérnyomás sokszor tünetek nélkül is fennállhat, nem ártana rendszeresen mérned otthon reggel és este 1-2 hétig, hátha csak az orvosnál volt magas. Ha otthon is ilyen értékeket mérsz. akkor menj el a háziorvoshoz.
2014. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmm hát köszi akkor ráfigyeelek meg szerzek mérőt... a pulzusom itthon is egész nap 100 körüli bármikor is számolom
2014. ápr. 9. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha cigizel, akkor tedd le a cigit, mert az is emeli a vérnyomást, ha súlyfelesleged van, akkor le kell fogyni, kevesebb sót és több folyadékot fogyassz, mozogj többet.
2014. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hármas: soha nem cigiztem,173 centihez vagyok 65kiló,és mozgok sokat,sajna ennek ellenére van ez.
2014. ápr. 9. 17:38
 6/6 A kérdező kommentje:
tessék most is 180/110
2014. ápr. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!